Послуги

Працевлаштування у Польщі під ключ
 • Підбір перевіреної вакансії;
 • Отримання запрошення на роботу;
 • Оформлення робочої візи;
 • Підготовка документів, необхідних для виїзду;
 • Повний супровід протягом строку роботи.
Пошук роботи у Польщі
 • Для кандидатів, які бажають працювати за безвізом та для тих, хто вже має відкриту робочу візу;
 • Надання інформації про доступні вакансії;
 • Погодження кандидатури працівника;
 • Виїзд та початок роботи в найкоротші строки.
Підбір персоналу
 • Добір співробітників для польських роботодавців;
 • Влаштування зустрічей, проведення співбесід із кандидатами;
 • Підготовка необхідних документів;
 • Погодження всіх питань та організація переїзду.

Про нас

Директор департаменту
по роботі з клієнтами

Наше агентство знаходиться в місті Харкові та спеціалізується виключно на працевлаштуванні в Польщі.

Ми не «конвеєр» і не намагаємось «заповнити» польські вакансії тисячами людей. Основне наше завдання – забезпечити вашу безпеку, тому ми перевіряємо кожного роботодавця (в т.ч. його репутацію, історію та візвити) і кожну вакансію (умови праці, місце роботи та житло) на місці.

Агентство не боїться приймати на себе обов’язки. Ми не працюємо за договорами про надання “консультаційних послуг”, наш договір гарантує працевлаштування клієнта та повне виконання агентством взятих на себе зобов’язань. З нами ви будете захищені від безпідставних штрафів та утримань із заробітної плати, які так часто зустрічаються під час роботи українців у Польщі. 

У нас один офіс, в якому знаходиться практично вся наша команда. Агентство відмовилось від відкриття нових офісів: відсутність представництв, роботу яких складно контролювати, гарантує високий рівень надання послуг. Відзиви наших клієнтів це підтверджують.

Агентство Колібрі перетворює «проблему» працевлаштування за кордоном в «питання», яке вирішується без особливих зусиль. Агентство в цифрах:

4 000 $

в середньому привозять наші клієнти додому

869 $

середня заробітна плата за нашими вакансіями

більше 110

перевірених роботодавців в Польщі

більше 1000

вакансій для українців щорічно

переваги

Тільки перевірені вакансії

Ми ретельно перевіряємо кожну вакансію: історію роботодавця, місце роботи та відгуки працівників. З нами надійно!

Ліцензія

Агентство оновило ліцензію на підставі наказу Мінсоцполітики під #590 від 07.04.2017.

Повертаємо гроші

Ми повернемо вам гроші якщо вам відмовлять у видачі візи, або якщо ми не зможемо вас працевлаштувати. Гарантовано договором.

Захист перед роботодавцем

Агентство виступає гарантом у ваших відносинах з роботодавцем. У разі спору ми надамо необхідну допомогу та представлятимемо ваші інтереси.

Гарантована виплата заробітної плати

Наші польські партнери гарантують виплату заробітної плати за будь-яких обставин.

Ми працюємо за договором про працевлаштування

Ми не працюємо за "договорами про надання консультаційних послуг". З кожним клієнтом ми укладаємо договір про працевлаштування.

Корисна інформація

Работа в Польше по безвизу
Починаючи з 11 червня 2017 року між Україною і Європейським Союзом діє безвізовий режим. Незважаючи на те, що за загальним правилом українці не можуть працювати в ЄС по безвізу, в Польщі це можливо. Ми вирішили в цьому зайвий раз переконатися, для чого звернулися до Ге...

Наші партнери

відгуки

Анатолій Гриценко

Так як віза в мене вже була відкрита, прийшов в агентство за допомогою в пошуку роботи. Вакансію для мене знайшли недалеко від міста Ополе, водієм автокари на комбінаті з переробки дерева. Відпрацював 5 з половиною місяців, поїздкою залишився задоволений.

Сергій Дибенко

Після того, як мене без роботи кинули в Польщі з “моїми проблемами”, як мені сказали, я зателефонував до Колібрі. Хлопці швидко знайшли нову вакансію. Вдячний, що не залишили в біді. Порада всім, перевіряйте ліцензію і уважно читайте договір, щоб не потрапити у таку ситуацію, а Колібрі дякую, допомогли.

 

Задайте питання

Робота в Польщі. Трішки деталей

Давайте все ж таки розберемось, чому вам варто зупинити свій вибір саме на роботі у Польщі та з'ясуємо, що саме може дати українцям працевлаштування у цій країні.

01
Простота процедури працевлаштування

На відміну від більшості інших країн, польські компанії зацікавлені саме в українських правцівниках. У країні відбувається постійний відтік робочої сили до Західної Європи, внаслідок чого створюється нестача робітників, який потрібно постійно заповнювати, і наші громадяни як ніхто інший для цього підходять.

Для українців діє спрощена процедура отримання польської робочої візи: не потребується знання мови, спеціалізація або досвід роботи. Завдяки цьому, наші громадяни можуть в найкоротші строки виїхати на заробітки.

02
Польща – вибір більшості українців

Останніми роками саме до Польщі направляється більшість українців, що бажають працювати за кордоном. І не просто так. Ця східноєвропейська держава є одним з найближчих сусідів України. З ВВП на душу населення, перевищуючим 22 000 доларів США, Республіка Польща є однією з найбільш «відкритих» країн для працівників з України.

Лише у 2016 році на заробітки до Польщі виїхало більше 700 тисяч українців і все йде до того, що у 2017 році цей показник зросте. Це підтверджується і статистикою найбільших пошуковиків за запитом «Робота в Польщі для українців».

03
Знайти роботу в Польщі зможе кожен

Польща готова прийняти на роботу практично кожного українця. Для порівняння, інші країни Європи зацікавлені в конкретних вузьких категоріях фахівців. Наприклад, влаштуватись на роботу у Великобританії зможуть тільки фахівці зі сфери IT, пройшовши складну процедуру працевлаштування, підтвердження спеціальності та отримання робочої візи.

У Польщі ви завжди зможете знайти як тимчасову, так і постійну роботу. Регулярно відкриваються вакансії для жінок, студентів, сімейних пар і сезонних робітників. Мінімальний строк контракту зазвичай складає три місяці і більше.

04
Високі заробітні плати

На завершення наведено декілька цифр. Середній заробіток некваліфікованого українського працівника тут складає 600 Євро на місяць. За тих самих витрат на харчування, що й на Батьківщині, українці мають можливість відкладати від 500 Євро щомісячно.

За три місяці роботи кожен українець без зайвих зусиль може відкласти від 1500 – 1800 Євро, за півроку – від 3000 – 3600 Євро. Якщо ви – кваліфікований спеціаліст, ваша заробітна плата буде істотно вищою. Цифри говорять самі за себе.