Безвізовий режим для України. Що дає безвіз українцям, які бажають працювати в Польщі?

О польских рабочих визах

Безвізовий режим для України практично в силі. Але що дає безвіз українцям, які бажають працювати в Польщі?

Сьогодні, 11 травня 2017 року, Рада ЄС затвердила законодавчу пропозицію про скасування короткострокових віз для громадян України, – повідомляє «Європейська Правда».

Тепер відповідне рішення має бути підписане президентом ЄС, церемонія підписання призначена на 17 травня цього року.

Через 20 днів після офіційної публікації рішення безвізовий режим для України вступить в силу. Орієнтовно, це відбудеться в 10-тих числах червня.

Нагадаємо, що безвізовий режим дозволить українцям перебувати в державах – членах ЄС не більше 90 днів протягом півроку. Для більш тривалих візитів потрібно буде оформити окрему візу.

Варто звернути особливу увагу на той факт, що безвіз із ЄС не надасть українцям права проживати, працювати або навчатись у країнах ЄС, для всього цього потрібно отримувати окрему візу. Тобто у частині безвізу мова йде про туризм, ділові поїздки та подорожі з метою відвідування родичів. Разом із тим, Польща є виключенням з цього правила: єдина країна ЄС, в якій українці можуть працювати по безвізу.

Проте, ми радимо зважити всі «за» і «проти» до того, як їхати на роботу до Польщі без робочої візи. Наше агентство підготує матеріал на цю тему після того, як зв’яжеться з Консульством Польщі та отримає розгорнутий коментар.

В будь-якому разі, якщо ви бажаєте поїхати на заробітки, наша команда надасть вам професійну допомогу в офіційному працевлаштуванні у Польщі.

Задайте питання