Майже 100 тисяч українців попросилися жити в Польщі

Работа в польше

Майже 100 тисяч українців попросилися жити в Польщі, це становить 68% від загального числа звернень.

У 2016 році ПМЖ в Польщі попросили 95,5 тисяч українців. Це становить 68% від загального числа звернень, пише Польське радіо з посиланням на Управління у справах іноземців у Варшаві.
Всього в 2016 році вид на проживання в Польщі попросили 152 тисячі іноземців, що на 30% більше, ніж у 2015 році. Крім громадян України, найбільше заяв подали білоруси (4,8 тисячі), китайці (4,7 тисячі), індуси (4,1 тисяч) і в’єтнамці (4 тисячі).

“Велика частина справ – 90% – стосувалися видачі документів на проживання, які дозволяють перебувати в Польщі до трьох років. В свою чергу, дозвіл на постійне проживання в Польщі попросили 8% іноземців. У 87% випадках розгляд справ завершився видачею дозволу на проживання, а 9% іноземців отримали відмову, розгляд 4% справ було зупинено “, – пише видання.

Також в Польщі зареєструвалося 10 тисяч громадян країн ЄС. Найчастіше це були громадяни Німеччини (2,4 тис.), Болгарії (0,8 тис.), Румунії та Великобританії (по 0,7 тис.).

Польська влада збирається подолати демографічну кризу за рахунок робітників з країн Східної Європи.
Нагадаємо, за три попередні роки українці подали 84 тисячі заяв на легалізацію в Польщі. Місцева польська влада не може впоратись з рекордним напливом іноземців, в основному – українців.
За шість перших місяців 2016 року в Польщі працевлаштувалися 411 тисяч громадян України.

Читати цей самий матеріал на сайті джерела.

Задайте питання