Пошук роботи у Польщі

Програма з пошуку роботи в Польщі підійде для кандидатів, які бажають працювати за безвізом, а також для тих, хто має діючу польську робочу візу.

Разом із тим, у разі, якщо ви вирішили поїхати до Польщі на заробітки в рамках безвізового режиму, ми наполегливо радимо вам зважити всі “за” та “проти”, а також пропонуємо ознайомитись із нашею статтею: “Робота в Польщі за безвізом. Деталі”.

Програма з пошуку роботи в Польщі включає

  • Надання інформації про доступні вакансії, вимогам яких відповідає кандидат;
  • Узгодження кандидатури працівника з майбутнім роботодавцем;
  • Узгодження дати початку роботи та деталей виїзду на роботу;
  • Консультування перед виїздом за кордон.

В рамках програми Агентство не здійснює оформлення документів та не надає гарантії, що включені в програму “Працевлаштування в Польщі під ключ”.

Документи, необхідні для пошуку роботи в Польщі

  • Паспорт громадянина для виїзду за кордон (для виїзду за безвізом – біометричний паспорт, для виїзду на підставі візи – з діючої, не використаною робочою візою);
  • Паспорт громадянина України та довідка про присвоєння ІПН (коду). У паспорті повинні бути вклеєні всі фотографії (по досягненню 25 та 45 років).

Вартість програми з пошуку роботи в Польщі

Програма з пошуку роботи в Польщі є безкоштовною. Разом з тим, кандидату необхідно оплатити витрати, пов’язані з переїздом до місця роботи в Польщі (в середньому, до 1 000,00 гривень) та підготовкою необхідних документів.

Задайте питання