Відгуки

Анатолій Гриценко

Так як віза в мене вже була відкрита, прийшов в агентство за допомогою в пошуку роботи. Вакансію для мене знайшли недалеко від міста Ополе, водієм автокари на комбінаті з переробки дерева. Відпрацював 5 з половиною місяців, поїздкою залишився задоволений.

Сергій Дибенко

Після того, як мене без роботи кинули в Польщі з “моїми проблемами”, як мені сказали, я зателефонував до Колібрі. Хлопці швидко знайшли нову вакансію. Вдячний, що не залишили в біді. Порада всім, перевіряйте ліцензію і уважно читайте договір, щоб не потрапити у таку ситуацію, а Колібрі дякую, допомогли.

 

Вікторія Кравченко

Наразі я у Варшаві, працюю на пакуванні цукерок. Працювати подобається, іноді навіть пригощяють. Добрі поляки, колектив хороший. Думаю приїхати знову. Фірмі спасибі за допомогу.

Влад Панов

Працював в Польщі і залишився задоволений. Працював пакувальником на фабриці, агентство допомогло зібрати документи і консультувало з деяких питань навіть поки я був за кордоном. Раджу.

Валерія Боровик

Спасибі агентству Colibri! Все зробили у кращому вигляді! У Польщі вже місяць. Фірма виконала умови договору на всі 100%. Пропонували вакансії, доки я не знайшла ту, що мені сподобалась. Раджу це агенство всім!

Артем Григор’єв

Агентство знайшло мені роботу, менеджер зібрав та оформив всі документи для подачі до візового центру, допоміг їх подати та отримати візу, все підказав. Я працював водієм на будівництві, залишився задоволений.

Лідія Бойко

Зупинила свій вибір на Агентстві Колібрі та не пошкодувала, менеджери – профессіонали. Через два місяці вже працювала у Вроцлаві. Всім раджу.

Сергей Бутенко

За професією я електрик, тому просив знайти роботу по спеціальності. Роботу знайшли і все зробили. Залишився всім задоволений.

Віталій Ткаченко

Знайшли роботу продавцем у магазині одягу у Варшаві, так як я знаю польську мову. Колектив хороший, окрім мене працювало ще 2 українці. Умови звичайні, в цілому все добре.

Юрій Павленко

Допомогли знайти хорошу роботу по спеціальності. Напарники на роботі хороші хлопці. Житло тут на вибір – бесплатне, проте погірше, або платне, але покраще, про це попереджають до виїзду. Я особисто обрав платне. Претензій до агентства не маю. 

Задайте питання