Робота у Польші. Що потрібно знати?

Работа в польше

Українці – до Польщі

Кожен житель будь-якої країни прагне більше заробляти. Поляки не виняток. Найбільше поляків виїхало в такі розвинені країни як Великобританія та Німеччина. Таким чином, на польському ринку утворився трудовий простір, який українці, відомі своєю працьовитістю, почали заповнювати.

Високі заробітні плати в Польщі

У Польщі нестача кваліфікованих кадрів. Через це, польські роботодавці пропонують українцям кращі умови праці, ніж на батьківщині. Наприклад, польський ринок ще не до кінця заповнений фахівцями в медичній галузі, інженерами, вченими та працівниками IТ галузі.

Сезонна робота в Польщі

З ранньої весни до пізньої осені в Польщі можна непогано заробити на сезонних роботах. Підприємства,  які займаються сільськогосподарським бізнесом, наймають працівників, при цьому вимоги до таких робітників не суворі. Мову для такої роботи знати не обов’язково. Винятком є  агрономи, оператори сільськогосподарської техніки і т.д. – кваліфіковані спеціалісти, проте, з іншого боку, робота на такій посаді передбачає рівень оплати на порядок вище.

Будівництво

Робітникам цієї галузі потрібен мінімум професійних навичок і мінімум знання мови.

Робота в Польщі для чоловіків

Для чоловіків поляки пропонують найчастіше посади як: автомеханік, водій, зварник, муляр, столяр, токар, штукатур і так далі.

Робота в Польщі для жінок

Для жінок в Польщі є багато сезонної роботи. Також регулярно відкриваються такі вакансії, як: продавець, офіціант, перукар, пакувальниця на фабрику, і т.д.

Робота в Польщі для студентів

Для студентів робота також завжди знайдеться. Частіше за все, студенти заробляють у ролі продавців, офіціантів, інших працівників сфери обслуговування, а також на сезонних роботах зі збору ягід та фруктів.

Які потрібні документи для роботи в Польщі

Основним документом, що дозволяє іноземцю працювати в Польщі, є робоча віза. Отримати її можна на підставі запрошення на роботу. Справжність запрошення перевіряють в пункті прийому візових анкет, в консульстві, а також польські прикордонники.

Задайте питання