Українці заполонили трудовий ринок Польщі

Работа в польше

Протягом першого півріччя у Польщі працевлаштувалися 411 тисяч громадян України.

У Польщі в першому півріччі працевлаштувалась рекордна кількість українців. Про це повідомило видання Rzeczpospolita з посиланням на Службу зайнятості.

За даний період в країні знайшли роботу 411 тисяч українців. Цей показник в два рази більше числа за аналогічний період у 2014 році.

При цьому близько 70% українців у Польщі працюють в сільському господарстві, будівництві та промисловості, зазначило видання.

“У зв’язку з обмеженою кількістю польського персоналу, все більше галузей промисловості зацікавлені  в робітниках з України. Особливо в професіоналах, – повідомили представники польського кадрового агентства Otto. – Потрібні такі працівники і в автомобільній галузі”.

При цьому в Службі зайнятості кажуть, що надання роботи іноземцям пояснюється потребою в них.

“Для багатьох компаній, наприклад, у виробництві та логістиці, робітники з України – єдиний спосіб покрити нестачу персоналу через те, що поляки поїхали до Німеччини і Скандинавії” , – розповів працівник Служби зайнятості Кшиштоф Інглот.

У той же час, за даними одного з кадрових агентств Польщі, щодня на роботу направляють 1200-1300 українців. При цьому в країні очікують подальше зростання числа робочих з України.

Як відзначили експерти, підйом в економіці може “поглинути” десятки тисяч робітників-іноземців, що не збільшить рівень безробіття.

Читати цей самий матеріал на сайті джерела.

Задайте питання