У Польщі розповіли про заробітки українців

Польське радіо здивував той факт, що більшу частину грошей – 43 відсотки – українці привозять з Польщі родичам в польській валюті.

Українці на заробітках в Польщі отримують в середньому 2,7 тисячі злотих (600 євро) “чистими” і більшу частину з них передають своїм сім’ям, повідомляє Польське радіо з посиланням на дані доповіді Національного банку Польщі.

Повідомляється, що в середньому найбільший заробіток мають працівники сектору ремонтно-будівельних послуг – в районі 3,5 тисяч злотих (830 євро). На тисячу менше злотих отримують працівники у сфері домашнього господарства. При цьому на власні потреби вони витрачають приблизно одну третю зароблених грошей, а більшу частину заробітків українці передають своїм сім’ям. Невеликим витратам на життя в Польщі також сприяє той факт, що часто працівники отримують від роботодавців додаткову допомогу, включаючи безкоштовне проживання та харчування. Авторів доповіді здивував факт, що більшу частину грошей – 43 відсотки – українці привозять родичам в польській валюті. “42 відсотка зароблених коштів вони обмінюють на долари. Гроші йдуть в Україну в валюті, яку зазвичай везуть додому вони особисто або через знайомих”, – йдеться в доповіді.

Читати цей же матеріал на сайті джерела.

Задайте питання